Insulation for a better tomorrow

Budovy sú naše najlepšie referencie s ohľadom na naše výrobky. Minerálna izolace URSA a extrudovaný polystyrén (XPS) boli inštalované v mnohých bytových a nebytových budovách, a to ako v novostavbách aj pri rekonštrukciách. Niektoré z týchto budov sú špičkové projekty a tieto odkazy ukazujú naše schopnosti, aby prispeli k vysokým výkonom stavieb. • img

  Hotel Barcelona

  Keď sa pozeráte na fotografiu, môže sa vám zdát, že kráčate v Barcelone, ale v skutočnosti stojíte pred hotelom Barcelona v Ulyanovsk.

 • Hotel Tenis, Zvolen, Slovakia

  Hotel Tenis

  Kongres & Wellness hotel Tenis je moderný komplex s veľkým množstvom možností na športové vyžitie a wellness. Ale nie len športovanie, aj akustické vlastnosti tohto hotela sú fantastické - s URSA DF 40 a URSA TWP 1.

 • Residence Eliška, Prague, Czech Republic

  Residence Eliška

  Impozantný viacgeneračný rodinný dom v českej metropole Praha má vysoký akustický komfort vďaka riešeniu vnútorných stien s použitím dosiek od spoločnosti URSA.

 • Technical University of Liberec, Liberec, Czech Republic

  Technická univerzita Liberec

  Technická univerzita v Liberci poskytuje vzdelávanie pre viac než 9000 študentov. Do novopostaveného komplexu budov dodala spoločnosť URSA dosky TWP 1 pre vnútorné izolácie stien.

 • Hotel Sliezsky Dom, Vysoké Tatry, Slovakia

  Hotel Sliezsky Dom

  Hotel Sliezsky Dom je najvyššie položený hotel na Slovenskú a preto potrebuje izoláciu s vynikajúcimi vlastnostmi. URSA dodala riešenie vonkajších a vnútorných stien.