Insulation for a better tomorrow

URSA SK, s.r.o.

O spoločnosti URSA

O spoločnosti

Spoločnosť URSA SK, s. r. o., je jedným z popredných dodávateľov tepelných, akustických a protipožiarnych minerálnych izolácií na slovenskom trhu. Od roku 2003 je URSA súčasťou európskej skupiny URALITA, pôsobiaca v oblasti výroby a distribúcie stavebných materiálov.

Rast predaja a podiel na slovenskom trhu je možné označiť za významný. Pevné miesto značky URSA svedčí o tom, že kvalita výrobkov predávaných pod touto značkou má na našom trhu veľký význam.

Ponuka
Na slovenskom trhu v súčasnej dobe ponúkame dve základné skupiny produktov:

Stratégia

Rast spoločnosti a presadzovanie značky na trhu je možné očakávať iba za predpokladu vytvorenia podmienok na dosiahnutie úspechov našich partnerov. Toto je prvoradé a postavené ako základná priorita komunikácie v našom tíme, ktorého pevnou súčasťou sú aj naši obchodní partneri.

O spoločnosti URSA Cieľ
Cieľom spoločnosti je využiť silnú počiatočnú pozíciu, ktorá vznikla prepojením značiek URSA a POLYGLAS, na ďalšie posilňovanie postavenia v medzinárodnej konkurencii.

Základom rastu je ucelená ponuka produktov, zahŕňajúca sklenú vlnu, ako aj extrudovaný polystyrén, čo jednoznačne odlišuje túto firmu od konkurencie. Stále prebiehajúca inovácia a vývoj zaručuje, že dokáže splniť požiadavky budúcich noriem a zákazníkov.Naše hlavné silné stránky sú:

  • vynikajúci výkon a proaktívna kultúra spoločnosti
  • vedúce postavenie na trhu a silné značky produktov
  • účinnosť nákladov a investícií
  • inovatívna sila

 

 Historie spoločnosti